InPost

1:1

Ekipy InPost oraz Auchan Bonarka przed tym spotkaniem dzielił zaledwie jeden punkt co zapowiadało duże emocje. Na przekroju całego meczu można było zaobserwować wielkie zaangażowanie wśród zawodników obu drużyn choć większą ochotę do strzelania bramek przejawiała ekipa „listonoszy". Ofensywne nastawienie przyniosło gospodarzom bramkę już w drugiej minucie, kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Rafał Bugajski. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy pomimo wielu sytuacji bramkowych z obu stron. InPost źle rozpoczął drugą połowę i zaraz po wznowieniu gry stracił bramkę za sprawą Bartłomieja Kękusia z Auchan Bonarka, który potężnym strzałem pokonał goalkeepera gospodarzy. Do końca optyczną przewagę mieli piłkarze InPostu lecz żadna bramka już w tym meczu nie padła. Zawodnicy Auchan będą bardziej zadowoleni z tego wyniku, utrzymali bowiem drugie miejsce w lidze. „Listonosze" pozostają na czwartym miejscu i w dalszym ciągu walczą w górnej części tabeli.