Amway GBS

0:1

Biprotech

Do spotkania rozpoczynającego VIII kolejkę rozgrywek drużyna Biprotechu przystępowała w lepszych nastrojach niż ich rywale, Amway. Goście opromienieni zwycięstwem 2:0 z ekipą „Przybylski DV-BOX" w poprzedniej serii spotkań rozpoczęli mecz bardzo agresywnie i od pierwszego gwizdka starali się przejąć inicjatywę. Mimo obiecującego początku akcje Biprotechu nie przynosiły bramek i do głosu zaczęła dochodzić drużyna Amway'u wyprowadzając groźne kontry. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.
W drugiej odsłonie goście dominowali na boisku, inteligentnie rozgrywali piłkę czekając na swoje szanse. W 28. minucie Biprotech dopiął swego zdobywając jedynego w tym meczu za sprawą Bartłomieja Karcza któremu świetnie asystował Stanisław Banach. Dzięki wygranej 1:0, Biprotech awansował na 3 pozycję w lidze i zrównał się punktowo z ekipą Auchan Bonarka. Amway po tym spotkaniu spadł na 7 miejsce w tabeli.