Alexmann mistrzem III ligi B

Spotkanie to bardzo dobrze ułożyło się dla faworyzowanej drużyny Alexmanna. Mimo, że zespół ten wyszedł na boisko jedynie w 6-osobowym składzie to jako pierwszy wysunął się na prowadzenie. Fantastycznym "rogalem" prosto w okienko popisał się niezawodny Anthony Schacherer, co pozwoliło drużynie Alexmanna przenieść więcej sił w poczynania obronne. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana i zarówno jeden jak i drugi bramkarz mieli sporo roboty. Po zmianie stron Alexmann zaczął od rozstrzelania swojego rywala strzałami z dystansu. Ponownie Schacherer oraz Stanislav Kapusta silnymi uderzeniami spoza pola karnego umieszczali piłkę w siatce. Gdy wydawało się, że Total Fitness Concept jest już tutaj na straconej pozycji to zawodnicy tej drużyny dość szybko zdobyli dwie bramki i na 10 minut przed końcem spotkania było 3:2. Od tego momentu mimo wielkich chęci drużynie TFC nie udało się pokonać Dariusza Kozyry i Alexmann mógł cieszyć się ze zdobytego mistrzostwa III ligi B.