Pojedynek snajperów. Świetny występ Dłuskiego

Faworytem spotkania niewątpliwie była ekipa Total Fitness Concept, ale nie od dziś wiadomo, że w sporcie wszystko jest możliwe i dzisiejszy wieczór to potwierdził. Pierwszą groźną sytuację w meczu miał TFC, ale piłka po strzale z połowy boiska trafiła w poprzeczkę. Zaraz po tej sytuacji swoją obecność na boisku zaznaczył Tomasz Organek z drużyny Asseco, który w krótkim czasie zdobył 2 bramki. Następnie mecz mocno się wyrównał, ale ostatnie słowo w pierwszej połowie należało do Organka i Asseco po 20 minutach prowadziło dość niespodziewanie 3:0. Po zmianie stron Organek zdobył 4 gola dla swojej drużyny i z wyniku jak i przebiegu gry wynikało, że TFC już się raczej nie podniesie. Stało się jednak inaczej i za sprawą Przemysława Bartyzela TFC zaczęło odrabiać straty. W 39 minucie TFC strzeliło bramkę kontaktową, ale ostatecznie zabrakło czasu na więcej. Okazje do strzelenia bramek były, ale fantastycznie w bramce Asseco spisywał się Dłuski, czym zasłużył na miejsce w najlepszej "7" kolejki. W międzyczasie Asseco zmarnowało rzut karny, ale na szczęście dla tej drużyny nie zemściło się to i drużyna ta odniosła swoje 3 zwycięstwo w sezonie.