Szczęśliwy remis Amusys

Na zakończenie kolejki Amusys grało z Nokią. Spotkanie zaczęło się od dwóch groźnych strzałów głową w wykonaniu Michała Wojtali. Nokia odpowiedziała również uderzeniem głową i była bliższa strzelenia bramki, ale ostatecznie piłka trafiła w słupek bramki Amusys. Przed przerwą działo się niewiele i poza wspomnianymi wcześniej okazjami najlepszą zmarnowała Nokia, kiedy to zawodnicy tej drużyny dwukrotnie uderzali na bramkę, ale w obu przypadkach górą był bramkarz Amusys - Sebastian Słaboń. Kilka minut po zmianie stron na prowadzenie wyszła Nokia. Od tego momentu wydawało się, że zawodnicy w białych koszulkach mają wszystko pod kontrolą, gdyż praktycznie nie dopuszczali graczy Amusys do strzałów. Jednak wspomniany wcześniej Michał Wojtala, wykorzystał zamieszanie w polu karnym po jednym z rzutów wolnych i w dość szczęśliwych okolicznościach wpakował piłkę do siatki. Jako że sytuacja miała miejsce w ostatnich minutach meczu, zawodnikom Nokii nie udało się już odpowiedzieć na to trafienie i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Z tego remisu zdecydowanie bardziej mogą cieszyć się reprezentanci Amusys, gdyż z przebiegu gry byli drużyną słabszą od Nokii.