ZasadaAuto.pl kontynuuje serię bez porażki

W spotkaniu rozpoczynającym XIV kolejkę zmagań II ligi D mierzyły się ze sobą FORMAT oraz rewelacja ostatnich tygodni, czyli ZasadaAuto.pl. Sytuacja w tym meczu zmieniała się co chwilę. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy ZasadaAuto. FORMAT bardzo szybko doprowadził do wyrównania, a następnie obie ekipy przed przerwą trafiły jeszcze po razie i po 20 minutach było 2:2. Ogólnie mimo wielu bramek trzeba przyznać, że mecz był dość chaotyczny i żadna z drużyn nie osiągnęła widocznej przewagi. Kilka sekund po zmianie stron ZasadaAuto ponownie wyszła na prowadzenie. W międzyczasie udało się je zwiększyć nawet do dwóch bramek, ale chwila dekoncentracji i FORMAT w ciągu kilkudziesięciu sekund doprowadził do remisu 5:5 i takim właśnie wynikiem skończył się ten mecz. Remis, który z przebiegu meczu wydaje się być wynikiem sprawiedliwym.