Hostel Deco traci punkty z walecznym Amway

Hostel Deco mierzył siły z beniaminkiem ekstraklasy, czyli ekipą Amway. Trzeba przyznać, że nie widać było na boisku, która drużyna dopiero zaczyna zmagania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Od samego początku oglądaliśmy dużo walki i zaangażowania i żadna ze stron nie osiągnęła widocznej przewagi. Mimo wszystko trzeba podkreślić, że bramkarze bezrobotni nie byli. Przed końcem pierwszej połowy, a dokładnie w 18. minucie do siatki trafiła drużyna Hostelu Deco i dzięki temu schodziła na przerwę z minimalną przewagą. Druga połowa przyniosła już nieco więcej emocji. Zaraz po rozpoczęciu drużyna Amway wyrównała. Następnie fantastyczną akcją zespołową popisali się gracze Hostelu Deco i było 2:1. Przewagi tej ponownie nie udało się utrzymać po tym jak strzałem z dystansu bramkę zdobył Rafał Kozieł. Podobny schemat, w którym zawodnicy Hostelu Deco zdobywają bramkę i po chwili tracą prowadzenie oglądaliśmy raz jeszcze i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:3.