Ciężki tydzień OBI

0:11 z Jarwexem i 1:10 z Capitą. To z pewnością nie jest dobry tydzień dla OBI. Zdecydowane porażki z faworytami ligi obnażyły słabości "czarnych", którzy szybko muszą wyciągnąć wnioski i wrócić na zwycięską ścieżkę. Capita od pierwszych minut spotkania rzuciła się do zdecydowanych ataków, ale dość długo się rozkręcała. Tak naprawdę dopiero po przerwie duet Michalec - Bielski wskoczył na wyższy poziom, dobijając oszołomionego rywala. Goście mecz zdecydowanie przegrali, ale absolutnie nie byli dla Capity tłem. Kilka świetnych akcji napędzanych przez Pawła Fiusta mogło się podobać, ale na nieszczęście między słupkami gospodarzy stał Maciej Dębski. Interwencje na naprawdę wysokim poziomie potwierdziły jego dużą klasę, a mając za sobą takiego bramkarza Michalec z Bielskim mogą robić to co potrafią najlepiej...