Zwycięstwo na miare wicemistrzostwa

Na rozpoczęcie dzisiejszych zmagań z III ligą B spotkały się zespoły z górnej części tabeli, walka między drugim i trzecim zespołem, które zgromadziły do tej pory taką samą ilość punktów, toczyła się o tytuł mistrzowski gdyż awans obydwa te zespoły miały już zapewniony. Od początku widać było, że nie będzie to spotkanie jednostronne, lepiej w ten mecz weszła Capita rozpoczynając od prowadzenia, które po fatalnym błędzie bramkarza przy strzale zza połowy, udało się podwyższyć do dwóch bramek. Początek drugiej części spotkania również dla Capity, Michalec doprowadził do wyniku 3:0 i od tego momentu podrażniony Daymon pokazał że potrafi grać w piłkę i szybko odpowiedział dwoma bramkami. Zawodnicy w białych strojach jednak podwyższyli i Daymon musiał odrobić dwubramkową stratę, na trzy minuty przed końcem Pomarańczowi doprowadzili do wyrównania i w ostatnich minutach Szczepan Satoła ku radości swoich kolegów strzelił bramkę dającą zwycięstwo. Niestety była to bramka dająca tylko wicemistrzowstwo gdyż swój mecz wygrało Cisco zdobywając tym samym mistrzostwo.