4F – MEGA TAXI

Decydująca druga połowa

Drużyna 4F przystąpiła do spotkania w okrojonym sześcioosobowym składzie, mimo tego nie zamierzała się poddawać, szybko stracona bramka zmotywowała do lepszej gry i po strzale z rzutu karnego równie szybko udało się wyrównać. Gdy wydawało się, że po uzupełnieniu składu zespół 4F przejmie inicjatywę, to Mega Taxi niespodziewanie strzela na 2:1. Zawodnicy w czarnych strojach zdołali jeszcze przed przerwą wyrównać. Druga część spotkania to już zupełnie inne widowisko, mnóstwo emocji  i aż pięć bramek zawodników 4F grających bez zmienników. Zawodnicy w żółtych strojach, przy świetnej postawie Mikołajczyka w bramce, zdołali trafić tylko raz. O losach spotkania rozstrzygnęła druga połowa, w której lepsi okazali się zawodnicy 4F.