Nawet grając cały mecz w przwadze zawodnika REN-BET nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki z Crazbudem. Gości bardzo szybko na prowadzenie wyprowadził Paweł Musiałek i choć gospodarze błyskawicznie wyrównali to byli tylko tłem dla bardzo dobrze dysponowanych zawodników w czerwonych koszulkach. Akcje na jeden kontakt, ze zmianą pozycji, przeprowadzane w szybkim tempie – to już znak rozpoznawczy drużyny Crazbud/Dexbud. Wysokie prowadzenie 4:1 do przerwy było realnym odzwierciedleniem boiskowych wydarzeń. Drugą połowę z wysokiego „C" powinni rozpocząć gospodarze, ale w sytuacji „1na1" z bramkarzem nie popisał się Kamil Bartkiewicz. Co się odwlecze to nie uciecze. Radosław Starnawski okazał się skuteczniejszy od kolegi z zespołu i trafił na 4:2. Na bliżej zbliżyć do rywala się jednak nie udało i do końcowego gwizdka trwała „rywalizacja" pomiędzy Damianem Kuklą a Pawłem Musiałkiem o tytuł MVP spotkania. Ostatecznie lepszy okazał się Pan Damian zapisując na swoim koncie 3 gole i 2 asysty, walnie przyczyniając się do zwycięstwa 8:4