Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia Krakodlewu, który po kilki minutach za sprawą trafienia Zbigniewa Cielocha objął prowadzenie. Gospodarze mogli pójść za ciosem, ale brakowało im skuteczności. Przed przerwą rywal doprowadził do remisu. Uderzenie Krzysztofa Jackowskiego obronił jeszcze Tomasz Orłowski, ale przy dobitce Łukasza Wójciaka był już bezradny. Po przerwie strzelał tylko Krakodlew, którzy między słupkami miał dobrze spisującego się golkipera. Na 2:1 po asyście Zbigniewa Cielocha trafił Tomasz Cabaj. Szybko mógł odpowiedziecieć Łukasz Kuc, ale posłał futbolówkę nad poprzeczką, a Michał Liszka pomylił się o centymetry. Niewykorzystane akcje pod koniec zemściły się, a do siatki trafiali kolejno Krzysztof Kania i Grzegorz Jochymek. Wynik mógł jeszcze ulec zmianie, ale próbę Sałwomira Parysa zatrzymał Tomasz Orłowski. Po drugiej stronie dobrze po strzale Ryszarda Juszczyka spisał się golkiper Energoprojektu Marcin Jermaczek.