Mecze: 979

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Pierwsze spotkanie XIV kolejki II ligi D rozegrały ekipy morele.net i Kolporter. Faworytem był wyżej uplasowany w tabeli Kolporter, który w swoim tempie zyskiwał dominację nad meczem. Po pierwszej połowie prowadzili 0:1 po bramce Michała Fieta, który zdobył ją z dużym spokojem. W drugiej części od razu po wznowieniu pojawiło się drugie trafienie autorstwa Marka Ropki, a po paru minutach Mateusz Kluska powiększył prowadzenie. Później gra toczyła się toczyła się w środku pola, gdzie zawodnicy ambitnie walczyli o piłkę. Ekipie morele.net udało dwa razy trafić do siatki, a konkretnie Mateuszowi Szczepanowi i Tomaszowi Kozynackiemu. Zawodnicy Kolporter nie dali wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk, a bramka Janusza Dzaiduły pod koniec potwierdziła komu należą się trzy punkty w ligowej tabeli.