W ostatnim meczu X kolejki II ligi C naprzeciw siebie stanęły zespoły KDWT oraz ProEko. Spotkanie to było rozgrywane w szybkim tępię. Nie brakowało w nim walki o każdą piłkę i ostrej gry, którą musiał hamować sędzia napominając zawodników żółtymi kartkami. Początek meczu lepszy był w wykonaniu gospodarzy. Stwarzali oni sobie groźniejsze okazje do zdobycia gola, jednak nie przekładało się to na gole. W jednej z nich piłka po strzale Adama Wilgiesza trafiła w poprzeczkę. Jednak później żółci zdobyli w końcu pierwszego gola. Po dokładny dośrodkowaniu z autu celnym trafieniem popisał się Tomasz Jakubczyk i było 1:0. Chwilę później jego partner z drużyny Dawid Witko podwyższył na 2:0. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron zieloni szybko chcieli zdobyć gola kontaktowego, jednak mądrze broniła się drużyna KDWT, a przy okazji sama wyprowadzała groźne kontry. Po jednej z nich gola na 3:0 po strzale w długi róg bramki zdobył ponownie Dawid Witko. W nastych minutach padły jeszcze trzy bramki. Najpierw po faulu bramkarza w polu karnym, gola dla ProEko zdobył Bartosz Suski. Szybko na tego gola odpowiedzieli gospodarza. Dawid Witko ładnym zwodem minął obrońcę i posłał piłkę obok bezradnego bramkarza gości. W samej końcówce pięknym strzałem od poprzeczki rozmiary porażki zmniejszył Krzysztof Chmiel i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem KDWT 4:2.