W ostatni meczu XIII kolejki, rozgrywanym późnym wieczorem spotkały się zespoły lidera II ligi A – drużyny Kompanii Piwowarskiej oraz zespołu ze środka tabeli – drużyny Amway. Zdecydowanym faworytem spotkania byli goście i to oni od początku zaczęli dyktować warunki. Mądrze utrzymując się przy piłce, długo ją rozgrywając starali się wciągnąć gości na swoją połowę, by zaskoczyć ich groźna kontrą. Jednak biali nastawieni na szczelne bronienie dostępu do swojej bramki, nie dali się zaskoczyć gospodarzom i mądrze stawiali opór liderowi. W 10 minucie meczu czerwonym udało się przełamać obronę gości. Dzięki trafieniu Krzysztofa Bulińskiego wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Później Kompania stwarzał sobie kolejne okazje, ale w dalszym ciągu dobrze funkcjonowała obrona gości, bądź przed utratą przez nich gola ratował ich słupek. Druga połowa miała identyczny przebieg jak pierwsza. W dalszym ciągu to gospodarze atakowali szukając kolejnych bramek. Goście nastawieni byli na długie wyrzuty bramkarza i szukanie szczęścia w polu bramkowych rywali. Jedna z takich akcji mogła przynieść powodzenie, gdy w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Marius Hulpe, ale góra był rywal. Później w końcu gospodarzom udało się zdobyć drugiego i trzeciego gola. Najpierw na 2:0 podwyższył Tomasz Gawroński, a kolejną bramkę dołożył Łukasz Kasprzyczki. W końcówce gościom udało się zdobyć honorowego gola, za sprawą trafienia Tomasza Galiszewskiego. Kompania Piwowarska odniosła zasłużone zwycięstwo i w dalszym ciągu nie ma sobie równych w lidze i pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.