Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Rob-Stal zostaje w grzxe o medale

W najciekawszym meczu XIII kolejki II Ligi D Rob-Stal pokonał Green Cell. Co prawda Czarne Pantery nadal utrzymują druga pozycję tabeli, jednak grupa pościgowa w postaci NOK i Rob-Stal własnie traci do nich już tylko dwa punkty. Więcej klarownych okazji w pierwszej odsłonie stworzył sobie Green Cell, jednak na prowadzenie, jak pierwsi wyszli Pomarańczowi za sprawą Filipa Niewczasa, który precyzyjnie uderzył z okolicy linii pola karnego. W drugiej odsłonie na dobre rozgorzała walka cios za cios. Na drugie trafienie Filipa Niewczasa odpowiedział Rafał Aksamit. Pomarańczowi szybko jednak odpowiedzieli z nawiązką. Najpierw Krystian Dudek, a nastęnie ponownie Filip Niewczas wpisali się do notesu sędziego. W ostatnich minutach straty Czarnych Panter zmniejszyli jeszcze Rafał Aksamit i Arkadiusz Krzyszkowski. Pomimo, że do kończa meczu przy stanie 4:3 zostało pięć minut to Green Cell nie był w stanie doporwadzić do wyrównania.