Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Waleczna postawa Amary nie wystarczyła

Nadspodziewanie wiele kłopotów z ograniem niżej notowanej Amary miał lider rozgrywek. Co prawda lepiej spotkanie rozpoczął GEO-ZENIT, gdy w 2. minucie do bramki biało-fioletowych trafił Krzysztof Chlebda, jednak później zawodnicy w czarnych koszulkach kompletnie zlekceważyli w polu karnym Marcina Bąbałę i zrobiło się 1:1. Amara nie cieszyła się długo z prowadzenia. Tuż przed przerwą piłke do własnej bramki skierował Krzysztof Michalik. Jakby tego było mało zaraz po zmianie strony Krzysztof Chlebda trafił po raz drugi z najbliższej odległości i GEO-ZENIT prowadził już 3:1. To jednak nie podłamało Amary, która w 28 poderwała się do odrabiania strat jeszcze raz. Pięknie z dystansu przymierzył Mateusz Spolitakiewicz, jednak ostatecznie na niewiele się to zdało. Pięć minut przed końcem Mieszko Pacanowski wykorzystał podanie Marka Rapacza i stało się jasne, że lider tego meczu nie przegra.