Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1308

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 3.4

Ważne zwycięstwo Green Cell

Sposób na świetnie dysponowane w ostatnim czasie Prosecco znalazł Green Cell. Kluczem do wygranej okazała się agresywna gra w odbiorze piłki Czarnych Panter. To właśnie ten aspekt gry przyniósł otwarcie wyniku, gdy na 0:1 po przechwycie trafił Konrad Horwat. Na zegarze była wtedy 18. minuta gry, ale zanim do tego doszło obie ekipy nie wykorzystały kilku znakomitych okazji. Między innymi rzut karny obronił. W drugiej odsłonie Prosecco odpowiedział przepięknym trafienie z dystansu Simon Calabrese. Na pięć minut przed końcem Tomasz Rakowski zdobył decydującego o losach meczu gola. Tuz przed zakończeniem spotkania Proseco miał 100% okazję do wyrównania. W tylko sobie wiadomy sposób gracze w zielonych koszulkach nie skierowali piłki do bramki.