Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9621

Żółte kartki: 4229

Czerwone kartki: 382

Rollercoaster

W najciekawszym meczu IX kolejki Jacobs ograł Consorfrut i zmniejszył straty do prowadzącej dwójki. Spotkanie miało bardzo ciekawy przebieg. Pierwsza połowa należała do Niebieskich, którzy najpierw prowadzili 2:0, a na przerwę zeszli z jednym golem zaliczki przy stanie 4:3. Po zmianie stron Consorfrut nabrał wiatru w żagle i w pewnym momencie wydawało się, że ma wygraną w kieszeni. Wydaje się, że w to uwierzyli również sami gracze w błękitnych koszulkach. Jacobs, jednak wierzył do końca i za to spotkała go nagroda. Na dwie minuty przed końcem wyrównał Kamil Skórzyński, dla którego było to czwarte trafienie w meczu. W ostatniej minucie gola na wagę kompletu punktów zdobył Dawid Siwecki. Na nic zdały się cztery bramki Łukasza Piętowskiego.