Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9621

Żółte kartki: 4229

Czerwone kartki: 382

Faworyt wygrał z problemami...

Apsirujące do walki o podium CMI uległo drużynie E-Remontów. Mecz miał bardzo ciekawy przebieg. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do zawodników w białych koszulkach, a gdy na wstępie drugiej odsłony Sebastian Stachel podwyższył prowadzenie swojego zespołu do stanu 3:1 wyglądało, że CMi jest na dobrej drodze do zwycięstwa. E-Remonty jednak nie odpuściły, zachowały spokój będąc w trudnej sytuacji i w kolejnych minutach przejęły inicjatywę. Kapitan zespołu Grzegorz Suszek napędzał ataki Niebieskich, którzy ekspresowo odwrócili losy rywalizacji. "Show" w tym spotkaniu skradł Damian Kobyłka. Bramkarz E-Remontów w pierwszej odsłonie w tylko sobie wiadomy sposób skierował piłkę do własnej bramki.