Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9694

Żółte kartki: 4267

Czerwone kartki: 382

Emocje do ostatnich sekund!

Z olbrzymim animuszem walkę o bezcenne punkty rozpoczął Dedax. Marząca o utrzymania drużyna już po pierwszym kwadransie po golach Marka Kohuta i Krystiana Sławęty prowadziła 2:0. Tuż przed przerwą szansę na korzystny wynik w szeregi TRADEBOX.PL przywrócił Paweł Frey. Kiedy po zmianie stron przewagę podwyższył kompletując hattricka Kohut wydawało się, że Dariusz Dębosz i spółka utrzymają sporą zaliczkę. Wtedy do odrabiania strat ruszyli „Fioletowi”. W niespełna siedem minut trzykrotnie Tomasza Cieślaka pokonał Jakub Kiełbowicz. Ku radości „Seledynowych” w ostatniej akcji na 5:4 trafił wspominany wyżej Kohut. Tym samym Dedax wygrywa swój piąty mecz i do ostatniej kolejki przystąpi będąc nad strefą spadkową.