W czwartym kolejnym meczu rozgrywanym w ramach II kolejki BL w szranki stanęły drużyny Amway, a także Amara. W lepszych nastrojach do tego spotkania przystępowała drużyna Amway, która w poprzedniej kolejce wywalczyła punkt, natomiast ich dzisiejszy rywal doznał minimalnej porażki. Można było więc przypuszczać, iż mecz będzie bardzo wyrównany. I tak też było. Od początku spotkania jedni jak i drudzy atakowali bramkę swoich rywali próbując strzelić gola dającego prowadzenie swojej drużynie. Długo nie trzeba było czekać na efekt tak ofensywnej gry, bowiem już w 3 minucie bramkę dającą prowadzenie drużynie Amara zdobył Michał Zając. Jeszcze przed przerwą gola na 1:1 zdobył Jorge Garcia Felipe. Zawodnicy schodząc na krótką przerwę dyskutowali na temat swojej gry oraz planów jej poprawienia na drugą połowę. Jak widać lepszy plan opracowali zawodnicy zespoły Amary, bo to oni w drugiej połowie zdobyli bramkę, której strzelcem był Tomasz Czyżowski. Jak się później okazało była to jedyna bramka jaka padła w drugiej połowie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla drużyny Amara, która w ten sposób zdobywa swoje pierwsze punkty w nowym sezonie.