Żółte kartki: 3597

Czerwone kartki: 249

Średnia ocena: 4.3333333333333

Przełamanie ICEO

Z olbrzymim animuszem środowe spotkanie rozpoczęło ICEO. „Czerwoni” już po siedmiu minutach cieszyli się z dwubramkowego prowadzenia. Na ciosy te Total Fitness Concept odpowiedział jednak w najlepszy możliwy sposób. Najpierw po golach Piotra Figiela i Damiana Marca wyrównał, a potem dzięki celnemu uderzeniu z rzutu wolnego Przemysława Bartyzela zbudował sobie skromną zaliczkę. Ostatecznie oba zespoły udały się na przerwę przy wyniku 3:3, gdyż stan boju wyrównał Mateusz Kliś. Po zmianie stron błyszczał zaś Marcin Zglejeszewski. Dwie bramki i strzał, po którym futbolówkę do własnej siatki skierował Mariusz Lelek pozwoliły odnieść upragnione zwycięstwo. W końcówce do odrabiania strat rzucił się team Marcina Pomiernego. Trafienia Sławomira Sowy nie uchroniły jednak „Czarno-Różowych” przed drugą porażką i spadkiem na czwarte miejsce w tabeli.