Mecze: 9621

Żółte kartki: 4229

Czerwone kartki: 382

Comeback...

Sporo emocji przyniosło spotkanie otwierające dziesiątą serię gier. W pierwszej odsłonie faworyzowane IG pewnie radziło sobie z Hitachi i wydawało się, że pewne prowadzenie 4:0 rozstrzyga losy rywalizacji. Zupełnie niespodziewanie w drugiej odsłonie Czerwono-Czarni złapali rezon i wrócili do gry. W osttnich 10 minut IG niespodziewanie cofnęło się na swoją połowę, co skrzętnie wykorzystali gracze Hitachi. Nie bez znaczenia dla losów meczu była wygrana gra w przewadze jednego zawodnika, gdy po stronie IG napomnienie otrzymał Michał Dąbrowski. Takie rozstrzygnięcie sprawia, że Czerwoni spadli z ligowego podium. Hitachi w swoim debiutancki sezonie radzi sobie całkiem nieźle i zachowuje medalowe szanse.