Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Spotkanie po latach

Od ostatatniego spotkania tych zespołów minęło półtora roku. W sezonie jesień-zima 2017/18 Getinge, dzisiejsze CCZ Mateo i Epam rywalizowały w II Lidze B. Nikomu z nich nie udało się wywalczyć awansu, a ,,Żółci'' mimo tego, że nie byli w stanie pokonać teamu Alexeia Elisawetskiego (2:2 i 0:1) zakończyli zmagania dwie pozycje wyżej. W pojedynku w Extraklasie drużyna Marka Waszuty nie pozostawiła ,,Czarnym'' żadnych złudzeń! Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem CCZ Mateo 0:1, po fantastycznym golu Kuby Dziedzica! Worek z bramkami rozwiązał się w drugich dwudziestu minutach. Epam stać było jedynie na bramkę honorową, którą zdobył Dmytro Ulanovych. Pierwsza wygrana CCZ Mateo z Epamem stała się faktem!