Mecze: 7472

Żółte kartki: 2561

Czerwone kartki: 311

Odpowiednia reakcja

To spotkanie dla graczy MPO Kraków rozpoczęło się idealnie. Już w drugiej minucie bezpośrednio z rzutu wolnego bramkarza Nokii zaskoczył Jacek Fąfara. Później jego koledzy mieli okazje podwyższyć to prowadzenie, ale przegrywali pojedynki z Arkiem Sobejko. Niewykorzystane okazje lubią się mścić i tak też było i tym razem. Najlepiej w gąszczu zawodników przed polem karnym odnalazł się Maks Chodacki i mieliśmy remis. Nokia poszła za ciosem i jeszcze przed zmianą stron zdobyła drugiego gola, a dokładniej Michał Szymakowski. W drugiej połowie stratę obrońców z zimną krwią wykorzystał Nelsandro Sampaio i mieliśmy już 3:1! Kontakt z przeciwnikiem złapał Jacek Fąfara. MPO, do czego zdążyło nas już przyzwyczaić, grało z bardzo wysuniętym bramkarzem, co w jednej sytuacji wykorzystał Maks Chodacki, a w końcówce kropkę nad ,,i’’ postawił Michał Szymakowski.