Mecze: 9689

Żółte kartki: 4266

Czerwone kartki: 382

Piorunujące pięć minut

Pierwszy komplet punktów w sezonie zanotowała drużyna Clico, jednak zwycięstwo to nie przyszło łatwo. Co prawda grający w znacznikach gracze Clico prowadzili po pierwszej odsłonie 2:0, jednak w przerwie Tecnocasa mocno się zmobilizowała, co poskutkowało, ponieważ w 32. minucie mieliśmy remis. To nie zbiło jednak z rezonu Clico, które dominował w ostatnich minutach meczu. Pięć minut później było już 6:2. Pogoń kosztowała Tecnocasę masę energi, co wykorzystało Clico. Tecnocasa zdobyła jeszce trzeciego gola, ale to było wszystko na co było stać tego dnia ekipę Tomka Wójciaka. Trio Filiciak - Słomiany - Krawczyński poprowadziło Clico do ważnego zwycięstwa. Tecnocasa nadal bez wygranej, Clico wskakuje na szóste miejsce w tabeli.