Mecze: 10332

Żółte kartki: 4412

Czerwone kartki: 399

Fenomenalne otwarcie sezonu

Gracze gości już na samym początku spotkania dzięki trafieniu Marka Kowalskiego wyszli na prowadzenie. Jednakże ich radość nie trwała długo gdyż Nokia niedługo potem doprowadziła do remisu. Extend Vision i tym razem zdołało wyjść na prowadzenie, po pięknym wykonaniu rzutu wolnego przez Karola Szota. Gospodarzom do przerwy udało się zniwelować straty do rywala i na przerwę obie drużyny schodziło z remisem 2:2. W drugiej połowie to Nokia rozpoczęła strzelanie w tym meczu za sprawą Mikołaja Suligi. Spotkanie to przebiegało w bardzo zaciętej rywalizacji i żadnej z ekip nie udawało się wypracować większej przewagi. Dlatego też Extend Vision ponownie doprowadził do równowagi w tym meczu, a widowisko które stworzyły obie ekipy było niezwykle ekscytujące. Ostatecznie dzięki dwóm golom Mikołaja Suligi, który zanotował hat-tricka to Nokia wyszła zwycięstwo z tej rywalizacji. Goście zdołali w końcówce zdobyć tylko jedno trafienie, co zakończyło mecz wynikiem 5:4 i zwycięstwem drużyny Nokia po bardzo wyrównanym spotkaniu.