Żółte kartki: 1282

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 3.4

Epam pewnie zwycięża

Epam przez całe spotkanie kontrolował grę, a jego zwycięstwo nie było zagrożone nawet przez moment. Gracze EC Engineering często mylili się stwarzając graczom w żółto-czarnych strojach sytuacje bramkowe. Bramka otwierająca wynik spotkania padła w ósmej minucie po błędzie bramkarza drużyny EC Engineering, którego niepewny chwyt piłki wykorzystał Pedro Suzuki. Drużyna EC Engineering momentami prezentowała bardzo bierną postawę w defensywie, co było przyczyną utraty drugiej bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2 dla Epamu. Na początku drugiej połowy po kontrze i sytuacji sam na sam z bramkarzem, nadzieje na punkty w tym meczu dał drużynie EC Engineering Robert Kruk. Obraz gry w drugiej połowie, nie odbiegał znacząco od tego co widzieliśmy w pierwszej części spotkania, co przyczyniło się do faktu, że kolejne bramki padały już tylko dla graczy Epamu. Ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Epamu 1:5.