Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 9694

Żółte kartki: 4267

Czerwone kartki: 382

Mocne trzy minuty

Już od samego początku meczu to zespół Capity prezentował się lepiej na murawie. Byli aktywniejsi od przeciwników i przede wszystkim stwarzali sobie więcej sytuacji.  Mogli też wyjść na błyskawiczne prowadzenie, jednak piłka po strzale jednego z zawodników odbiła się od słupka i wpadła w ręce bramkarza BWI. Jednak już w 9. minucie wynik spotkania otworzyła Capita, minutę później było już 2:0. Na odpowiedź rywali jednak nie trzeba było długo czekać, w kolejnej akcji Maciej Chrabko z wysokości pola karnego celnie uderzył w górny róg bramki. Kolejne minuty upływały pod dyktando Capity, lecz znów na przeszkodzie stanął słupek. Gol na 3:1 to błąd i opieszałość obrony BWI. Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy było już 4:1 i raczej poznaliśmy zwycięzcę tego pojedynku. BWI próbowało jeszcze coś wskórać, jednak przewa z pierwszej połowy była zbyt duza.