Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 7709

Żółte kartki: 2585

Czerwone kartki: 311

Najmocniejszy mecz kolejki

Bardzo twardy i zacięty mecz zaprezentowały nam dziś te dwa zespoły. Od początku ciężko było wytypować faworyta, gdyż oba zespoły prezentowały bardzo wyrównany i wysoki poziom. Przez całe spotkanie padał gol za gol, żaden zespołów nie pozwolił by druga drużyna odskoczyła wiedząc, że dwubramkowa strata mogłby być nie do odrobienia. Po pierwszych 20 minutach, mieliśmy wynik 2:2, gdzie pierwsze trzy trafienia padły w pięć początkowych minut, a na kolejne przyszło nam już poczekać do końcowej fazy odsłony. Przez kolejne 20 minut, zawodnikom wystarczyło sił na zdobycie jeszcze po jednym golu. Na wyróżnienie w meczu zasługuje zawodnik Elita Bud, który był głównym koniem napędowym drużyny - zdobywając dwa gole i asystując przy trzecim.