Niezmiennie od trzech kolejek liderująca drużyna Daymon Studio po raz kolejny odniosła ligowe zwycięstwo, pokonując ekipę RMF Maxxx. Popularni „radiowcy" w pierwszej połowie, jak zagrali słabo i na przerwę schodzili przegrywając aż 0:3. Bramki dla gospodarzy zdobywali Wacław Judka, Karol Kęska i Piotr Półtorak. W drugiej połowie skazywana przez wszystkich na porażkę drużyna RMFu pokazała niesamowity charakter i doprowadziła do stanu 2:3 zdobywając dwie bramki po składnych akcjach które wykończyli Tomasz Balawejder oraz Tomasz Rzadkowski. Do ostatnich minut meczu goście starali się strzelić wyrównującą bramkę, jednakże atakując nadziewali się na bardzo groźne kontry zespołu Daymon Studio – jedna z nich w końcowej fazie meczu przyniosła czwartego gola, który zakończył tę rywalizację zwycięstwem lidera tabeli 4:2.
Pozycje w tabeli obu drużyn nie uległy zmianie. Gospodarze pozostają na pierwszym miejscu w lidze, a RMF Maxxx pomimo porażki dalej plasuje się na ósmej lokacie.