Uszli z życiem

Czwarte spotkanie w tej kolejce to starcie ekip Sterling w zielonych koszulkach oraz LGBS w granatowych. Pierwszego gola zobaczyliśmy dopiero w 10 minucie meczu, przedtem starcie obu drużyn było mocno wyrównane i nikt nie mógł powiedzieć, że posiada widoczną przewagę na boisku. W dwunastej minucie mieliśmy już 2:0 dla LGBS, jednak do końca pierwszej części spotkania Sterling doprowadził do remisu. W drugiej połowie na bramki czekaliśmy jeszcze dłużej, jednak końcówka spotkania wynagrodziła nam to. W dziewiętnastej minucie mieliśmy remis 3:3 i obie drużyny w nerwach starały się zdobyć zwycięską bramkę. Minutę przed końcowym gwizdkiem zespół LGBS pokonał bramkarza i zapewnił sobie trzy dodatkowe punkty w tabeli.