Ostry mecz

Piątą kolejkę w II lidze grupa D zaczął mecz między zespołem Rolls-Royce a Nidec. Starcie od pierwszej minuty nabrało szybkiego tempa i już kilka minut po rozpoczęciu Nidec wyszedł na prowadzenie po fenomenalnej kontrze. Gospodarze postanowili szybko się odpłacić i 40 sekund później zdobyli bramkę kontaktową. Wiedzieliśmy już, że będzie to świetny mecz. Ekipa Nidec postawiła na kontrataki i ku zdziwieniu wszystkich, większość kończyła się bramką. Do przerwy zieloni wygrywali 4:1. Druga część zaczęła się bardzo agresywnie, mnóstwo nerwów, krzyków i przewinień po obu stronach boiska. Zespół Rolls-Royce wziął się w garść i po szybkich trzech bramkach doprowadził do wyrównania. Emocje sięgały zenitu, wiadome było że strzelec ostatniej bramki zapewni swojej drużynie zwycięstwo. Tym razem padło na Nidec i to oni zgarnęli 3 punkty.