Na Poradę nie ma rady

Hitowe starcie w III Lidze A, bo tak określano konfrontację Deutsche Banku z APLĄ, na pewno nie rozczarowało. Na boisku mieliśmy sporo walki, obie ekipy często dochodziły do okazji strzeleckich, a końcowy rezultat meczu może być nieco mylący. Wśród ,,Bankowców’’ wyróżniał się Radosław Nowak, który gdy tylko miał trochę miejsca, oddawał niebezpiecznie strzały w kierunku bramki oponenta. W 10 min ,,Granatowi’’ sprezentowali liderowi gola. Piłkę po dośrodkowaniu Marcina Porady z rzutu rożnego do własnej siatki skierował jeden z zawodników Deutsche Banku. Jeszcze przed przerwą APLA podwyższyła prowadzenie. Druga połowa to koncertowa gra Marcina Porady, któremu tego dnia wychodziło praktycznie wszystko. Krew zawodnikom APLI podgrzał nieco Radosław Nowak (gol z rzutu wolnego na 3-1), ale szybko temperaturę schłodził zawodnik z ,,szóstką’’ na plecach, zdobywając swoją trzecią i czwartą bramkę w tym meczu.