Zadecydowały 3 minuty

Spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli lepiej rozpoczęło się dla drużyny Mostostalu Kraków, która stworzyła sobie kilka sytuacji, jednakże udało im się wykorzystać tylko jedną. Bramka ta spowodowała przebudzenie u zawodników Capgemini, którzy zaatakowali odważniej, czego owocem był gol wyrównujący po szybkiej kontrze. W pierwszej odsłonie bramek już nie było, natomiast pojawiło się sporo strat indywidualnych oraz kilka niewykorzystanych sytuacji. Po przerwie mecz był bardzo zażarty, na prowadzenie udało się wyjść zawodnikom Capgemini, ale Mostostal Kraków po chwili wyrównał. Kolejne minuty to kilka sytuacji z obydwu stron, ale również brak skutecznego wykończenia. Capgemini udało się zdobyć trzecią bramkę i wydawało się, że 3 punkty mają już w kieszeni. Nic bardziej mylnego, końcówka to show zawodników Mostostalu Kraków, którym udało się wyrównać, a także zdobyć kolejne dwie bramki i wygrać to spotkanie 5:3.