Wygrała skuteczność

Mecz rozpoczął się od wymiany ciosów z obydwu stron, ale przez długie fragmenty nie padały bramki, czego powodem w większości przypadków był brak dokładności w ostatnim podaniu. W końcu bramkę na wagę prowadzenia zdobyła drużyna EC Engineering, co ewidentnie dodało im wiary, ponieważ po niedługim czasie udało się zawodnikom tej drużyny zaskoczyć rywala jeszcze dwa razy. W ostatnich sekundach pierwszej połowy bardzo ładną bramkę z dystansu zdobył Piotr Baran i tchnął tym samym płomyk nadziei w kolegach z drużyny. Został on jednak ugaszony już na początku drugiej połowy za sprawą bramki na 4:1, po której nieskuteczni dziś zawodnicy INTERII.PL byli już bardzo zrezygnowani. Drużyna EC Engineering mimo wielu wyrównanych fragmentów spotkania wygrała aż 5:1, o czym zadecydowała nie tyle większa ilość sytuacji, co lepsza skuteczność.