Rozwiązali worek z bramkami

Początek starcia wcale nie wskazywał na to, że będziemy świadkami tak jednostronnego pojedynku. Co więcej, jako pierwsi bramce rywala zagrozili zawodnicy Klonexu, ale trafili tylko w słupek. Z minuty na minutę zaczęła się rozkręcać międzynarodowa ekipa HSBC, która po pierwszych dwudziestu minutach prowadziła 3:0. W drugiej połowie rozwiązał się okazały worek z bramkami. Na placu gry szalał Thierry Zdun, a wtórował mu Marouane Chalal i Jose Garcia. ,,Bordowi’’ opadali z sił i nie byli w stanie dotrzymać kroku rozpędzonemu przeciwnikowi. Swoje ,,pięć minut’’ miał Rafał Szyndler, który przez większość czasu asekurował ofensywnie usposobionych kolegów, ale mimo to udało mu się dołożył cegiełkę do wysokiego zwycięstwa ,,biało-czerwonych’’.