Kraków Airport Taxi

0:5

iCar

Wynik spotkania zweryfikowany, jako walkower 0:5. ze względu na występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Kraków Airport Taxi. Wynik z boiska 2:2.

...

Derby taksówkarzy na remis

Mimo, że większość ligi żyło pojedynkiem na szczycie pomiędzy RMFem a ANTRANS/TEB Edukacją, to były 2 ekipy, które tego dnia też miały swoje małe święto, czyli iCar oraz Kraków Airport Taxi. Wynik spotkania po ładnej akcji otworzył Kamil Piórkowski. Ekipa taksówkarzy z lotniska była bliska podwyższenia wyniku, ale obrońca iCaru wybił piłkę niemalże z linii bramkowej. W następnych minutach żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi boiskowej, ale nudzić się nie mogliśmy, gdyż raz po raz szły ataki na obie bramki. Tuż przed przerwą udało się trafić iCarowi i po 20 minutach gry było 1:1. Druga połowa ponownie zaczęła się od bramki Piórkowskiego, który również za sprawą swojej dobrej gry wyrastał na bohatera meczu. Wtedy też dość niespodziewanie zawodnik iCaru pokonał z rzutu wolnego wykonywanego ze sporej odległości bramkarza Kraków Airport Taxi i znów mieliśmy remis. W końcówce spotkania po raz pierwszy tak zdecydowanie zaatakował iCar, stwarzając sobie kilka sytuacji do oddania strzału, ale te zazwyczaj były bardzo niecelne. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 i mimo pomeczowych pretensji do sędziów takie rozstrzygnięcie wydaje się być najbardziej sprawiedliwe.