Wymęczone zwycięstwo Colorexu z osłabionym rywalem

Do spotkania z Colorexem LGBS przystępowała w 6-osobowym składzie, bez nominalnego bramkarza. Nie przeszkodziło im to jednak podjąć walki i dzielnie stawiać czoła faworyzowanemu w tej sytuacji rywalowi. Pierwszą bramkę w meczu zdobyło właśnie LGBS, ale kilka minut później to Colorex prowadził 2:1. Zawodnikom LGBS udało się doprowadzić do wyrównania, ale ostatnie słowo w tej części gry należało do pomarańczowych i to oni prowadzili do przerwy. Pierwsza połowa to raczej przewaga Colorexu. Tak dobrze nie było dla nich po przerwie, kiedy to mecz dość mocno się wyrównał. Najpierw Colorex wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, a potem można powiedzieć, że mieliśmy zabawę w kotka i myszkę. Drużyny trafiały raz do jednej, raz do drugiej bramki, więc ostatecznie zwyciężył Colorex, ale drużynie LGBS należą się wielkie brawa za ambitną postawę mimo sporego osłabienia od pierwszych minut.