Rozstrzelani po dłuższej przerwie

Ekipa Deutsche Banku już dłuższy czas nie grała żadnego meczu w rozgrywkach Biznes Ligi. Zarówno z powodu przerwy w rozgrywkach, jak i ich absencji w ostatnich kolejkach. Powrót na boisko był jednak bardzo bolesny. Gracze Rosy kompletnie zdominowali boiskowe zmagania, raz po raz stwarzając sobie dogodne do zdobycia bramki sytuacje. Zawodziła jednak skuteczność i między innymi dzięki temu drużynę Deutsche Banku kilkukrotnie w 1 połowie ratowała poprzeczka lub słupek. Ostatecznie jednak Rosa znalazła przed przerwą drogę do siatki, a gdy wpadła już pierwsza bramka to wpadały i kolejne i do przerwy było 3:0. W drugiej połowie gra wyglądała podobnie jak w pierwszej, z tym że jeszcze więcej dziur robiło się w obronie Bankowców, co skrzętnie wykorzystywali gracze Rosy. W tej odsłonie z ich skutecznością było już znacznie lepiej i po 40 minutach licznik zatrzymał się na 9 strzelonych bramkach. Honorowe trafienie dla Deutsche Banku było autorstwa Łukasz Grędy.