O krok od niespodzianki

Spotkanie świetnie rozpoczęli gracze Sygnity. Zanim na twarzach zawodników pojawiły się pierwsze krople potu to Sygnity już prowadziło 2:0 i zwłaszcza druga babka z dystansu mogła się podobać. W kolejnych minutach pierwszej połowy nie działo się praktycznie nic co warto by odnotować. BWI starało się gonić wynik, ale robiło to dość nieudolnie i po 20 minutach w dalszym ciągu było 2:0. Po zmianie stron ofensywna gra BWI zaczęła przynosić rezultaty w postaci tworzonych okazji. Jedną z nich udało wykorzystać się dość szybko, co sprawiło że BWI miało wystarczająco dużo czasu żeby powalczyć o pełną pulę. Sygnity jednak nie zamierzało ułatwiać zadania rywalowi i broniło się mądrze i ambitnie praktycznie całym zespołem. Zapora defensywna Sygnity została jednak przerwana w samej końcówce spotkania i ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami, co przed meczem pewnie bardziej cieszyłoby Sygnity.