Mecze: 86

Żółte kartki: 22

Czerwone kartki: 12

Wysoka wygrana KFC

W ostatnim czwartkowym meczu KFC grało z Ren-Betem. Od pierwszych minut zarysowała się widoczna przewaga KFC, ale nie przekładała się ona na zdobycz bramkową. To jak się strzela bramki pokazał ekipie KFC niezawodny Grzegorz Sosin, który strzałem zza pola karnego wyprowadził Ren-Bet na prowadzenie. Trzeba przyznać, że Ren-Bet w tej części gry bronił się naprawdę mądrze i był bliski utrzymania skromnego prowadzenia do przerwy, ale w końcówce po małym zamieszaniu przed ich bramką do piłki dopadł napastnik KFC i było 1:1. Drugą połowę KFC zaczęło grając w osłabieniu, a mimo to udało im się wywalczyć rzut karny, który na bramkę zamienił Michał Zębala. Chwilę później na 3:1 podwyższył grający bardzo dobre zawody obrońca KFC - Adam Cichoń i stało się jasnym, że przed Ren-Betem ciężkie zadanie jeśli chcą myśleć o choćby punkcie w tym meczu. Mimo że nowy zawodnik Ren-Betu Grzegorz Szczygieł dawał się we znaki obrońcom rywali to nie udało się mu, ani jego kolegom strzelić jeszcze choćby jednego gola. KFC natomiast poczuło luz i kolejne bramki padały co kilka chwil. Ostatecznie licznik stanął na ośmiu i niespodzianki jaka zapowiadała się po pierwszych kilkunastu minutach nie było.