Blisko niespodzianki

Przedostatnie spotkanie tej kolejki było kolejnym spotkaniem sąsiadów z tabeli - przedostatnie J&J Skotniki podjęło ostatnią A.S.A. Strzelanie rozpoczęli gospodarze już w czwartej minucie spotkania, jednak zdeterminowani by zdobyć pierwsze punkty goście kilka minut pózniej wyrównali wynik, a na przerwę schodzili już z jednobramkową przewagą. Gospodarze nie poddając się w chwilę po rozpoczęciu drugiej odsłony wyrównali wynik. Po wymianie strzałów, na dziesięć minut przed końcem spotkania mieliśmy remis 3:3. Gospodarze zdobywając dwie szybkie bramki zwiększyli tempo spotkania i pomimo, że goście na dwie minuty przed końcem złapali kontakt, to nie starczyło im sił ani czasu na wyrównanie wyniku.