Asseco zależne od formy Kmiecika

Tego dnia najlepszy zawodnik Asseco, Roland Kmiecik wyrażnie, nie był w formie. Zaliczył słabszy występ niż przed tygodniem. To przełożyło się na słabszą postawę całej drużyny. OBI wyszło na dwubramkowe prowadzenie i wszelkie, boiskowe atuty miało po swojej stronie. Zespół ten, był lepszy pod względem czysto piłkarskim. Widać,mto był podczas posiadania piłki w pojedynkach 1 na 1, w których zawodnicy OBI, byli bardzp skuteczni. Asseco starało się gonić wynik, ale bramka kontaktowa na 1:2 przyniosła w następnym minutach powrót na dwubramkowe prowadzenke OBI. Momemtalny gol po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę na 4:1dla OBI rozstrzygneło to spotkanie, które w końcowym rozrachunku zakończyło się rezultatem 5:2 dla OBI.