Zasłużona wygrana Extend Vision

W pierwszej połowie spotkania pomiędzy Appdate a Extend Vision zdecydowanie lepsza była ta druga drużyna. Zawodnicy Extend Vision tłamsili swoich przeciwników, praktycznie nie pozwalając im przeprowadzić żadnej groźnej akcji. Sami w tym czasie starali się ostrzeliwać bramkę rywala, ale przy dobrze spisującym się bramkarzu Appdate nie było to zadanie łatwe. Jednak to właśnie golkiper Appdate faulował napastnika Extend Vision we własnym polu karnym i po pewnie wykonanej "jedenastce" było 1:0 dla Extend Vision. Chwilę później zawodnicy tej drużyny podwyższyli prowadzenie i w 100% zasłużenie prowadzili do przerwy 2:0. Po zmianie stron nieco przebudzili się gracze Appdate i mecz się wyrównał. Po kilku minutach było już 2:1, lecz ten wynik na styku nie przełożył się na boiskowe emocje, gdyż liczba okazji bramkowych zmalała. Dopiero w końcówce meczu obie ekipy wymieniły się skutecznymi ciosami - najpierw trafiło Extend Vision, a po chwili Appdate. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Extend Vision, dzięki czemu drużyna ta rzutem na taśmę wskoczyła na podium rozgrywek po I rundzie.