Niewielka przewaga SSC

Zespół SSC podjął innego debiutanta tej ligi - zespół Nem-Bud. Pierwsza bramka która padła w tym meczu była samobójcza, po wykonaniu rzutu rożnego odbiła się od dwóch zawodników SSC i wpadła do ich bramki. Kolejna bramka parę minut pózniej po kilku próbach zespołu SSC, który wyrównał nią wynik. Po tej bramce gospodarze się rozkręcili raz za razem atakując bramkę przeciwnika, co zaowocowało jednobramkowa przewagą. Jednak goście nie oddając tego spotkania łatwo celnie posłali piłkę do bramki gospodarz, która przelatując przez ręce bramkarza wyrównała wynik. Pod koniec pierwszej połowy został podyktowany rzut karny dla zespołu Nem-Bud, który chybił. Druga odsłona była dużo bardziej wyrównana i zaowocowała jedną bramką gospodarzy, która ostatecznie ustaliła wynik na 3:2.