W pojedynku na dole tabeli górą mBank

Starcie Klonexu i mBanku to pojedynek dwóch drużyn, które zamykają tabelę II ligi A. Otwierającą bramkę zdobyli zawodnicy Klonexu i od tego momentu odważniej do przodu ruszył mBank, który do tego meczu przystąpił bez graczy rezerwowych. Jeszcze przed przerwą graczom mBanku udało się wyrównać, ale o pierwszych 20 minutach teog meczu chcielibyśmy szybko zapomnieć, gdyż sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Po zmianie stron ponownie trafił mBank. Przy stanie 2:1 świetną okazję do wyrównania miał Klonex, ale gracz tej drużyny z najbliższej odległości nie trafił w światło bramki. Jak głosi piłkarskie przysłowie - nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak było tym razem. Po rzucie rożnym zawodnik Klonexu pakuje piłkę do siatki i tym samym mBank prowadzi już dwoma bramkami. W końcówce natomiast podwyższa jeszcze prowadzenie i pewnie zgarnia 3 oczka.