Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Gol w końcówce daje cenne zwycięstwo ABB

Prawdopodobnie najciekawiej zapowiadające się spotkanie kolejki. Bijąca się o awans ekipa ABB mierzyła się z rozpędzoną drużyną ZasadaAuto.pl. Na duże słowa uznania zasługują w tym meczu bramkarze Zbigniew Schneider i Jakub Kustra, którzy nie dość że często ratowali swoje zespoły w sytuacjach niemalże beznadziejnych to dodatkowo obaj obronili po rzucie karnym. Na przerwę wygrywając 1:0 schodziła drużyna ABB, po tym jak obrońcy ZasadaAuto.pl popełnili fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki i Mateusz Ziółko trafił do siatki. W ślad Ziółki, który zrehabilitował się po niewykorzystaniu rzutu karnego poszedł Kamil Zychowski, którzy również najpierw zmarnował rzut karny, a potem zdobył bramkę dla swojego zespołu i było 1:1. Od tego momentu na boisku można było wyczuć duże emocje i nerwowość. Więcej zimnej krwi tym razem zachowali gracze ABB, którzy na minutę przed końcem zdobyli zwycięską bramkę dając tym samym sygnał Formatowi, że walki o awans łatwo nie odpuszczą.