Mecze: 86

Żółte kartki: 22

Czerwone kartki: 12

Solidarnie na podium

W rezultacie remisu w meczu Nidec - Mota Engil zespół Skanski mógł zrobić spory krok ku wygraniu ligi, gdyż w przypadku wygranej w meczu z 4F i w meczu zaległym z Luxoftem objęli by oni fotel lidera. A rozpoczęło się dla nich dobrze. Już po kilku minutach Skanska prowadziła 2:0, a do tego zespół 4F nie wyglądał na taki, który wiedziałby co ma robić na boisku. Było to chyba jednak złudne wrażenie, bo dość szybko 4F zaskoczyło dwukrotnie strzałami z dystansu Bartka Dybałę i zrobiło się 2:2. Przed przerwą oba zespoły trafiły jeszcze po razie i mieliśmy 3:3. Po zmianie stron tempo meczu na pewno nie spadło, ale bramek już tylu nie było. Pierwszą z nich po fatalnym błędzie obrońcy zdobył Konrad Cebula, który umieścił piłkę w zasadzie w pustej bramce. Remis dla swojej drużyny uratował ponownie strzałem z dystansu Grzegorz Skorupa. Tym samym wszystkie bramki dla 4F padły po strzałach zza pola karnego, a wszystkie drużyny z podium rozgrywek zdobyły solidarnie po 1 punkcie w tej kolejce.